vyhledávání

e.shop

Vyhledávání

Jak hledat

V levém sloupci nahoře je políčko pro fulltextové vyhledávání - zadaný výraz bude hledán v názvech knih, jménech autorů a názvech nakladatelství, dále v popisech knih a v dokumentech na  našich webových stránkách. Pokud chcete hledání omezit, můžete si vybrat jednu ze tří databází (kategorie/zboží, autor/osoba, nakladatelství) - viz níže.

Je možné vyhledávat pouze celá slova (nikoli jejich části). Pokud chcete hledat více slov, je třeba je oddělit středníkem. Vyhledávání umí skloňovat (při zadání slova kočka najde i tvary kočce atp.), nerozlišuje velká a malá písmena. Je třeba zadávat diakritická znaménka.

Kde hledat

Tematické zaměření/druh zboží - osoba - nakladatelství

Kromě fulltextového vyhledávání, které umožňuje hledat daný výraz ve všech dostupných kontextech (v titulcích, textech, jménech apod.), jsou v levém sloupci nahoře k dispozici tři databáze:

kategorie/zboží - kliknutím na název tematické skupiny se zobrazí seznam všech titulů v ní obsažených, seznam je možné dále omezit výběrem uvedených podkategorií;

autor/osoba - databáze osob obsahuje autory a autorky, ilustrátory a ilustrátorky a překladatele a překladatelky spojené s nabízenými tituly; pro hledání je možné zvolit pouze určitou "roli" z uvedených nebo hledat v celé databázi osob; je také možné hledat podle abecedy v záhlaví stránky;

nakladatelství - je možné hledat v celé databázi nakladatelství nebo podle abecedy.

Když chcete mít přehled...

...co právě vychází resp. co je nového v naší nabídce

Na úvodní stránce se v části KNIŽNÍ NOVINKY zobrazují tituly průběžně doplňované do naší databáze, přehled všech novinek viz stránka novinky. Seznam novinek se zobrazuje také na stránkách jednotlivých oddělení.

...o aktuálních slevách

O aktuáních slevách a speciálních cenových akcích Vás budeme informovat na úvodní stránce.

...co se u nás děje

Aktuální informace týkající se DkP a aktivit s ním spojených najdete na úvodní stránce v pravém sloupci (Pozvánka, Nepřehlédněte, Aktuality).

Dům knihy PORTAL (DkP)
Masarykovo nám. 35
Uherské Hradiště 686 01
tel: 572 540 232
e-mail: dum-knihy@portal.uh.cz
Cafe Portal (ve 2. patře DkP)
otevírací doba
po - pá 8.00 - 19.00
so 8.00 - 13.00
ne zavřeno
Realizace Dat • systém Windmill 4.0