vyhledávání

e.shop

Obchodní podmínky

Dodavatel

Mgr.A. Richard Janoušek
Dům knihy PORTAL  Masarykovo nám. 35; 686 01 Uherské Hradiště

IČ        48471542             (Živnostenský list vydán Finančním úřadem ve Zlíně, třída Tomáše Bati 21, 760 01 Zlín pod č.j.: ZL-L/257/06-F  e.č.: 370502-67408 dne 17.3.2006)

DIČ      CZ7001104132   (registrován na Finančním úřadě ve Zlíně, třída Tomáše Bati 21, 760 01 Zlín s účinností od 14.2.2006)

 

Kontakty:     v pracovní dny 8:00 - 18:00 hodin

Dotazy na konkrétní zboží z naší nabídky Vám zodpovíme na telefonu:

                                                                +420 572 540 232

nebo e-mailové adrese:                              dumknihyportal@seznam.cz

 

Dotazy na již odeslané objednávky vyřizují:

Richard Janoušek (odpovědný vedoucí)                                          janousek@portal.uh.cz

Marcela Řezníčková (expedice)                +420 572 557 905         dumknihyportal@seznam.cz

 

Zvolíte-li platbu převodem na náš účet, vyčkejte prosím, až dostanete 2. e-mail s potvrzením dostupnosti všech objednaných položek.

Číslo účtu:    Česká spořitelna      1418116339


Dodavatel se zavazuje

1. odeslat zboží podle dodací lhůty uvedené v 2. e-mailu zaslaném zákazníkovi, případně ho neprodleně informovat o změně dodací lhůty a situaci řešit po dohodě se zákazníkem.
2. odeslat zboží v neporušeném obalu zabraňujícím poškození zásilky.

Dodavatel má právo

stornovat objednávku v následujících případech: platba převodem (pokud byla zvolena jako způsob úhrady) nebyla provedena do 7 pracovních dnů od odeslání závazné objednávky (2. e-mail) ani po výzvě k zaplacení (do 7 pracovních dnů od odeslání výzvy k zaplacení e-mailem); zásilka nebyla vyzvednuta v Domu knihy Portal do 5 pracovních dnů od odeslání e-mailu o expedici zákazníkovi ani po výzvě k vyzvednutí zboží (do 5 pracovních dnů od odeslání výzvy).

Zákazník

Zákazník se zavazuje

1. uvést údaje při zadávání objednávce tak, aby objednávka mohla být doručena.
2. uhradit všechny výdaje uvedené v závazné objednávce (cena za zboží, případně poštovné a dobírkovné).
3. uskutečnit platbu převodem (pokud si ji zvolil jako způsob platby) do 7 pracovních dnů od odeslání závazné objednávky; v případě, že platba nebude připsána na náš účet do 7 pracovních dnů od odeslání závazné objednávky (2. e-mail) ani po výzvě k zaplacení (do 7 pracovních dnů od odeslání výzvy k zaplacení), objednávka bude dodavatelem stornována.
4. vyzvednout si zásilku (pokud si zvolil jako způsob dodání osobní odběr v Domu knihy Portal) do 5 pracovních dnů od obdržení e-mailové zprávy o expedici zboží, resp. do 5 dnů od obdržení výzvy k vyzvednutí zboží (do 5 pracovních dnů od odeslání výzvy e-mailem); tuto lhůtu je po dohodě možné prodloužit (kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem); pokud zákazník zásilku v dané lhůtě nevyzvedne, bude objednávka dodavatelem stornována;
5. zkontrolovat neporušenost zásilky při jejím převzetí a případné závady ihned nahlásit dopravci.

Zákazník má právo

1. stornovat objednávku nejpozději během následujícího pracovního dne od obdržení 2. e-mailu, a to telefonicky na čísle 572 557 905 nebo e-mailem (použijte prosím tlačítko "odpovědět"/"reply" a ponechte celou předchozí zprávu v odpovědi, do předmětu uveďte "storno objednávky").
2. vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu: Oznamte nám prosím, že chcete zboží vrátit, na e-mailovou adresu dumknihyportal@seznam.cz. Zboží musí být nepoškozené a bez známek použití vráceno na adresu Domu knihy Portal (osobně nebo poštou, NE na dobírku) spolu s fakturou a s oznámením, že vracíte zboží v rámci odstoupení od smlouvy a s údajem o tom, jakým způsobem Vám máme vrátit částku zaplacenou za zboží (poštovní poukázkou nebo převodem na účet). Právo na vrácení zboží se nevztahuje na audio a video nahrávky a počítačové programy v případě, že byl porušen jejich originální obal, a na dodávku novin, periodik a časopisů. Při dodržení jmenovaných podmínek má zákazník právo na vrácení hodnoty zboží (poštovné a dobírkovné nevracíme).

Další ustanovení

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Uvedené ceny jsou platné v okamžiku objednání zboží.
Záruční doba na výrobky nabízené v našem obchodě se řídí příslušnými zákonnými ustanoveními.
Daňový doklad (faktura) je součástí zásilky.

Dům knihy PORTAL (DkP)
Masarykovo nám. 35
Uherské Hradiště 686 01
tel: 572 540 232
e-mail: dum-knihy@portal.uh.cz
Cafe Portal (ve 2. patře DkP)
otevírací doba
po - pá 8.00 - 19.00
so 8.00 - 13.00
ne zavřeno
Realizace Dat • systém Windmill 4.0